היתרון שלנו

לדעתי למחוק את הדף הזה, מה חושבים?

 

 

 

ספורטופדיק בשיתוף עם אקטיב8 היא החברה היחידה בישראל המשלבת ידע של בניית מדרסים בשיטות הגבס המסורתיות לצד ידע של הכנת מדרסים אקטיביים – ביו דינאמיים.

יכולת יחודית זאת מציבה את החברה בחוד החנית העולמי בייצור ושיווק מדרסים אקטיביים איכותיים המקנים למשתמש הקצה מדרסים בעלי עמידות גבוהה, נוחות והתאמה לאופי ההכנה היחודי הנדרש בסוג מדרסים אלה.

המוצר אקטיב8 PRO+ הינו פרי פיתוח ישראלי ייחודי ובלעדי 🇮🇱

כמו כן, לאקטיב8 ישראל נקודות שירות להתאמת המדרסים בקליניקות מקצועיות בפריסה ארצית נרחבת – מעל 20 נקודות שירות – המאגדות את מיטב המטפלים המוסמכים לתוך המערך המקצועי הייחודי של החברה.

כפי הידוע בקירוב ל- 80% מאוכלוסיית העולם סובלת מכאב הנובע מיציבה לקויה. 

מתוך שיעור גבוה זה החליטו מומחי ACTIVE8 להנגיש את נושא המודעות לבריאות כף הרגל והמדרסים לכל אדם, ואת הזמינות והמחיר תוך מיצוי התועלת המירבית ממדרסים בעלות סבירה מהמקובל בענף למדרסים המותאמים אישית וברמה הגבוהה ביותר.

מכאן ואילך המשימה הייתה ברורה: בניית עמדה ממוחשבת לאבחון מבנה קשת כף הרגל, הצבת העמדה במקומות מונגשים לקהילה כגון ארועי ספורט ובריאות במטרה להעניק בדיקה חינם מתוך סברה שיש חוסר מודעות אישית ולהעביר את המסר שיציבה נכונה מתחילה מכף הרגל, וללכת בטוח זה בעצם לשפר איכות חיים!

 השלב השני, פיתוח מדרסים מחומרים איכותיים אנטי בקטיריאליים ובולמי זעזועים, בעוביים שונים הנגישים לרוב דגמי הנעליים שניתן לעצבם ולהתאימם במקום ישירות על כף רגל המטופל!

כלומר: התאמה אישית מלאה. כאשר אנו נתקלים בלקוח בעל מבנה ייחודי המצריך בניית מדרס בהתאמה מיוחדת יותר כמו הפרשי גובה רגליים ועוד פתולוגיות ייחודיות אנו נתאים מדרס רב שכבתי בהתאמה אישית בקליניקות שהוכשרו להתאמה ייחודית למגוון מורכב יותר של בעיות.

זה בדיוק העניין! ישנה עדיפות עליונה שבניית המדרסים תהיה ישירות על כפות הרגליים מאשר לשלוח תבנית מידה לטכנאי שמעולם לא ראה את כפות רגליך!

מלבד היתרונות האלה יש את היתרון העצום שהוא בפיתוח הייחודי – האקטיביות. תכף נסביר….

במדרסים הנפוצים מבנה הקשת הוא פאסיבי-סטטי בדרגות שונות מרך עד קשיח מאוד ובתמיכה קבועה באופן מלא לקשתות כף הרגל בצורה מקובעת, לאחוז גבוהה מהאוכלוסיה ישנה קשת כף רגל גמישה. לכן , אין צורך בתמיכה מקבעת ללא תנועה. תמיכה זו יוצרת עומס על מבנה כף הרגל שאינו בנויי לשאת את משקל הגוף ללא התנועתיות הטבעית של  הקשת דבר דבר אשר מקבע את השרירים, הרצועות והגידים לטווח רחוק ובכך בעצם מחליש את המבנה.

הקשת במהותה מהווה את בולם הזעזועים הראשון של הגוף במפגש עם הקרקע וכל שינוי במנח תקין של המבנה ישפיע ויגרום לבלימת זעזועים לקויה.

מדרסי ACTIVE8 עוצבו כך שהקשת לא תהיה קשיחה מדי ולא גמישה מדי! נותנת תמיכה מחד ומאידך מאפשרת תנועתיות לקשת בהתאם לצורך, בצורה טבעית, ובכך מאפשרת למבנה כף הרגל לתפקד כבולם זעזועים יעיל ביותר לגופך!

האקטיביות שמתאפשרת בקשת כף הרגל מחקה בעצם את הפעולה הטבעית שקשת כף הרגל אמורה לבצע תוך תמיכה וסיוע של המדרסים. דבר זה מאפשר סטימולציה- גירוי שרירי אשר מייעל את החזר וזרימת הדם מכפות הרגליים כלפי מעלה. מפחית משמעותית עייפות וכאב לאורך זמן והתארגנות של מבנה שרירי השלד בצורה יעילה ובכך למדרסים יש יתרון בריאותי.

המדרסים מותאמים לכלל הפעילויות היומיומיות כולל לספורטאים!

אנחנו בעד שתנתחו את השוק, תסקרו את סוגי המדרסים תגיעו להחלטה הטובה ביותר בעצמכם!

חשוב לדעת ש…

  • לא להתפתות למדרסים בעלי תוקף של 3-5-10 שנים ולשלם אלפי שקלים! אין דבר כזה מדרס שטוב לתקופת זמן כל כך ארוכה. מבנה כף הרגל שלנו משתנה משנה לשנה ובכל שנה יש לבצע בדיקה והתאמה בהתאם לשינויים.
  • לא להתפתות למדרסים עם שמות מפוצצים כמו “מדרסים ביו-מכניים”.

המונח “ביו-מכני” נלקח מעולם הפרוטזות באורטופדיה ומסמל שימוש במנופים ומפרקים – דבר שאינו קיים במדרסים. זהו לכל היותר שם מסחרי ותו לא.

מדרסים על פי תבנית/מודל גבס, דגימה בספוג או חבישת גבס רטוב:

לשיטה זו לא מעט חסרונות ולמרות שהיא תואמת לאחוז קטן מהאוכלוסיה היא עדיין המובילה כיום בשוק. מדרסים המיוצרים בשיטה זו הינם מגושמים, גורמים לשינוי במבנה כל נעל מודרנית – מרחיבים ומאריכים את מידותיה. מגביהים את העקב, מה שמקצר את גיד האכילס ובעצם מנציח את מנגנון הקריסה פנימה של כף הרגל.

כיום ישנו זרם חדש ופיתוחים מתקדמים של מדרסים אשר מאפשרים תנועתיות לקשת כף הרגל תוך כדי תיקון הקריסה , מה שהופך את כל מבנה כף הרגל לבולם זעזועים ואנחנו גאים להציג אותו בישראל!

אקטיב8 הינו מדרס חדשני שמביא לך את היתרונות של מדרסים מותאמים אישית במחיר סביר.

עם אקטיב8 אתה מקבל אבחון מלא של כף הרגל ומדרסים המותאמים אישית בתהליך מהיר תוך דקות.

המדרסים מותאמים בנפרד עבור כל כף רגל אישית, כדי להבטיח התאמה מושלמת ותמיכה לא משנה סוג הקשת, צורת רגל או ההבדלים בין רגל ימין ועל השמאל. המדרסים הם אישיים ומותאמים במדויק.

מדרסי אקטיב8 תומכים במנח תקין של כפות הרגליים וביציבה נכונה וזאת על מנת לאפשר את התפקוד התקין של כפות הרגליים ולשפר את מערך הגוף הכולל. הפיתוח של ליבת החזר האנרגיה המייצבת מסייעת בתמיכה נכונה בבסיס כפות הרגליים ומאפשרת הפחתת עייפות שרירי כף הרגל ושיפור הסיבולת וזרימת הדם מכפות הרגליים.

קו המדרסים המותאמים אישית של אקטיב8 כולל מגוון רחב של רמות ריפוד ותמיכה שיעזרו לך להשיג התאמה נוחה, מותאמת אישית כמעט בכל הנעלה  לספורט, עבודה או פנאי.

דילוג לתוכן