להמציא את עצמכם מחדש עם מקצוע מבוקש שישרוד לנצח

בשיתוף וואלה

תקופת הקורונה גרמה לחלק גדול מאיתנו למצוא את עצמנו במרדף אחר תעסוקה. כאשר ענפים מסוימים נעלמו כמעט לגמרי, הצורך להמציא את עצמנו מחדש רק גדל וזה בדיוק הזמן לנצל את המשבר ולהסתכל עליו כהזדמנות – התמחות בענף מתפתח עם דרישה גבוהה, ואין צורך בידע או ניסיון מוקדם – כן, יש דבר כזה.

קורס מהפכני של “אקטיב 8” ילמד אתכם שיטות אבחון חדשות לבעיות אורתופדיות והכנת מדרסים בהתאמה אישית. קורס עיוני המשלב התנסות מעשית שתאפשר לכם להחזיר את ההשקעה על הקורס כבר במהלכו.

לקחנו את סהר צור, מייסד הקורס לשיחה ב-4 עיניים:

תספר לנו איך הגעת לתחום הזה

“לתחום הזה הגעתי לגמרי במקרה. במהלך השירות הצבאי שלי פרקתי את מפרק הברך ונדרשתי לתהליך שיקום ארוך. מספר רופאים אמרו לי שלא אוכל לרוץ יותר ושאר נבואות שחורות. זה כמעט שבר את רוחי.

אנשי מקצוע רבים ניסו לעזור לי באמצעות ניסוי וטעיה, מה שגרם לי ללכת ולחזור לצרכי תיקונים והתאמות פעמים רבות. ההרגשה היתה שאין בעל מקצוע מספיק מקצועי שמכיר את התחום וחקר אותו לעומקו.”

אז מה עשית?

“התחלתי לחקור את התחום בעצמי, חיפשתי חברות בחו”ל המתמחות בהכנת מדרסים מותאמים למטופל, הייתי בכנסים מקצועיים בגרמניה, יצרתי קשר עם חברה אירופאית ולאחר הכשרה ארוכה הפכתי למשווק שלה בישראל, במשך 4 שנים.

גם בחברה הזאת הרגשתי שמשהו חסר לי ויצרתי אינטגרציה בין האסכולה הישנה לחדשה של עולם המדרסים וכעת החברה שלי ‘אקטיב 8’ הינה החברה היחידה בארץ ומהבודדות בעולם שמובילה שיטת אבחון חדשה לבעיות אורתופדיות בהקשר של כף רגל והתאמת מדרסים”.

אז בוא תספר לי על הקורס שלך

“הקורס שלי מבוסס על השיטות הללו ובאמצעות שיטה זו נדע להחליט באיזו טכניקה להשתמש ומהו הרכב החומרים המתאים ביותר לתבנית ההליכה והתנועה של כל מטופל. מדובר בתהליך הכנת מדרס אקטיבי מעודד תנועה ב-100 אחוז התאמה אישית ללקוח.

אנשי טיפול אשר למדו את הקורס שלנו והתנסו בעבר בשיטות הישנות מדווחים על יעילות טיפולית משמעותית בקליניקות שלהם.”

הקורס מתאים רק לאנשי טיפול בעלי קליניקות?

“ממש לא, הקורס שלנו מגיע במספר מסלולים. מסלול לימוד לבעלי רקע כמו פיזיותרפיסטים או מטפלים בתחום האורך כ-9 חודשים וכולל מפגש שבועי אחד של 6-8 שעות. בנוסף, יש קורס רחב יותר לאנשים חסרי רקע וניסיון המחייב גם לימודי מדעים, אנטומיה, פיזיולגיה ועוד. קורס זה נמשך מעט יותר משנה. חשוב לציין מבחינת זמנים שהקורס גמיש מאוד המאפשר לשלב תעסוקה ולימודים במקביל”

בוא נדבר על הכסף

“המקצוע הזה רווחי מאוד. שאני אומר רווחי מאוד אני מתכוון שאפשר להרוויח עשרות אלפי שקלים בחודש, זה בהרבה מקרים יותר מהייטק. אבל חשוב להבין שזה לא משהו שמגיע ביום אחד. זה דורש השקעה, שיווק נכון ועבודה איכותית – כי בתחום הזה גם השיווק מהפה לאוזן משחק תפקיד מרכזי בתהליך השיווק.

בנוסף, היופי כאן הוא שאתם לא צריכים לקום ולהתפטר מחר בבוקר. אתם יכולים לעסוק בהכנת מדרסים כעבודה מלאה עיקרית או כהשלמת הכנסה.”

מתי נפתח המחזור הקרוב?

“אנחנו פותחים כל הזמן קורסים נוספים בעקבות הביקוש הגדול שנוצר לאחרונה לקורס. אני רוצה להזמין את כל מי שמתעניין בקורס להשאיר לי פרטים בטופס למטה ואני אחזור אליו לתת לו את כל הפרטים. “

למידע על הקורס הקרוב השאירו פרטים כאן

השאירו פרטים וסהר יחזור אליכם עם כל הפרטים על מועד הקורס הקרוב…

אהבתם? שתפו

דילוג לתוכן